Cierpisz na uciążliwe migreny? Pomożemy Ci przejąć kontrolę nad Twoim samopoczuciem! Nasz gabinet w Mielcu oferuje wspomaganie leczenia migreny za pomocą tlenoterapii w komorze hiperbarycznej. To nieinwazyjna metoda łagodzenia bólów głowy, polegająca na przebywaniu w otoczeniu, gdzie znajduje się podwyższone ciśnienie i zwiększona ilość tlenu. Terapia tlenem obniża próg dolegliwości bólowych w sposób naturalny. Pomaga przetrwać atak migreny i ograniczyć liczbę przyjmowanych leków.

​Na czym polega terapetyczne działanie tlenu na migrenę?

Ciężko przewidzieć, kiedy dokładnie dojdzie do napadu migreny, ponieważ dolegliwości często pojawiają się w różnych sytuacjach. Powodują ją zwężone naczynia krwionośne, które mają trudności z transportowaniem odpowiedniej ilości tlenu. Oferowane zabiegi wykazują skuteczność w redukowaniu symptomów, poprawiając przepływ krwi w mózgu, co wpływa na zmniejszenie objawów migreny. Progres w niwelowaniu bólu przynosi już nawet pierwsza terapia. Dodatkowo ma ona też inne korzystne właściwości jak spowolnienie procesów starzenia czy usunięcie z organizmu nadmiaru toksyn i wolnych rodników.

​Umów się na łagodzenie objawów migreny metodą tlenoterapii!

Zajmujemy się wspomaganiem leczenia osób cierpiących również na inne bóle głowy, które można zredukować poprzez pobyt w tlenowej komorze hiperbarycznej. Chcąc umówić się na zabieg wspomagający leczenie migreny i innych dolegliwości, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, przez formularz na stronie, lub przyjść osobiście do gabinetu w Mielcu. Znajduje się on na parterze, w dogodnej lokalizacji, z wejściem od ulicy.