Zapraszamy do naszego gabinetu w Mielcu, gdzie oferujemy wspomaganie leczenie boreliozy tlenem. Wykazuje on silne działanie zwiększające odporność organizmu i stymuluje wszystkie komórki.

Jak tlen wpływa na wspomaganie leczenia boreliozy?

Przenoszona najczęściej przez kleszcze, ta choroba może doprowadzić do zapalenia stawów, mięśnia sercowego czy problemów neurologicznych. Szybko wykryta zwiększa szansę na wcześniejszy powrót do zdrowia. Tlenoterapia hiperbaryczna zakłóca metabolizm bakterii i stymuluje naturalne procesy regeneracji organizmu. Wspomaganie leczenia boreliozy tlenem ma duży wpływ na atakujące organizm krętki, dla których jego wysokie dawki są toksyczne.

Terapia hiperbaryczna wspomaga leczenie innymi metodami i jest tym skuteczniejsza, im więcej razy podda jej się chory.

Tlenoterapia hiperbaryczna w Mielcu

Oprócz pomocy w radzeniu sobie z chorobą terapia ma także inne korzystne efekty jak poprawienie kondycji skóry i zmniejszenie ilości wolnych rodników. Chcąc umówić się na wizytę, można to zrobić poprzez adres mailowy, formularz na stronie, telefonicznie, lub osobiście odwiedzając nasz gabinet w Mielcu. Lokal znajduje się w dogodnej lokalizacji, wejście od ulicy prosto na parter.