Dolegliwości reumatyczne wiążą się z przewlekłym i powracającym bólem. Dokuczają nie tylko osobom starszym, ale i młodym. Wsparciem przy RZS (reumatoidalne zapalenie stawów) może być tlenoterapia realizowana w naszym gabinecie w Mielcu!

Jak działa wsparcie tlenowe przy RZS?

Ta choroba objawia się m.in. trudnymi do wytrzymania bólami stawów, a czasami uniemożliwia wręcz poruszanie nimi. Osoby cierpiące na schorzenia reumatologiczne mają możliwość skorzystania z różnych metod leczenia. Ich komfort życia może w znaczący sposób poprawić terapia hiperbaryczna. Podawany w specjalnej komorze tlen:

Stanowi więc świetne wsparcie przy RZS, gdzie ma miejsce uszkodzenie stawów. Regularna terapia pozwala znacznie spowolnić proces chorobowy. Zabiegi zmniejszają odczuwanie dolegliwości, co przekłada się na ogólnie lepsze samopoczucie. Korzystanie z komory tlenowej ma dodatkowo korzystny wpływ na cały organizm oraz poprawia koncentrację i jakość snu.

Skorzystaj ze wsparcia w leczeniu RZS!

Tlenoterapia zmniejsza więc ból, poprawia jakość życia i opóźnia postępy choroby. Dlatego właśnie warto skorzystać z tego rodzaju wsparcia w RZS oferowanego w naszym profesjonalnym gabinecie w Mielcu.