Niezwykle korzystnie na regenerację sportowców działają sesje w komorze hiperbarycznej. Proponujemy je w gabinecie „Potęga tlenu” w Mielcu w niskiej cenie oraz w ramach indywidualnie dopasowanych godzin terapii.

Tlenoterapia hiperbaryczna a regeneracja sportowców

Zamiast zwiększania swoich szans środkami dopingowymi (co jest ryzykowne dla kariery), osoby, które zawodowo uprawiają daną dyscyplinę, mogą skorzystać z tlenu hiperbarycznego. Jest on podany pod odpowiednio wysokim ciśnieniem w specjalnej komorze. Oprócz tego, że zwiększa wydolność organizmu wyczynowego, to jeszcze stanowi doskonałą regeneracjędla tych, którzy są bardzo aktywni fizycznie. Terapia HBOT zapewnia szybszą odnowę po obciążającym treningu oraz redukuje deficyt tlenowy, który powstaje po dużym wysiłku. Ponadto lekarze i fizjoterapeuci często zalecają regularne tego rodzaju zabiegi, dzięki czemu można szybciej wrócić do gry po kontuzji. Do innych korzyści zalicza się brak problemu zakwaszenia mięśni czy zmniejszenie stopnia odwodnienia organizmu.

Skorzystaj z regeneracji w komorze hiperbarycznej!

Proponowana przez nas w Mielcu regeneracja dla sportowców pozwala także zwiększyć poziom ATP (denozynotrifosforanu, czyli uniwersalnego nośnika energii) oraz wzmocnić system immunologiczny. Gabinet znajduje się w dogodnej lokalizacji i na parterze. Zapraszamy na zabiegi! Już po pierwszym można odczuć poprawę samopoczucia i zdrowia oraz naturalną odbudowę uszkodzonych tkanek. Komora hiperbaryczna dla sportowców doskonale wspomaga leczenie różnych dolegliwości! Warto się o tym przekonać osobiście!