Tlenoterapia hiperbaryczna to jeden z zabiegów korzystnie wpływających na łagodzenie problemów skórnych. W Mielcu można z niej skorzystać w niskiej cenie w naszym gabinecie, prowadzonym przez mgr pielęgniarstwa.

Tlenoterapia w łagodzeniu problemów skórnych

Choroby dermatologiczne dotykają wiele osób i potrafią skutecznie obniżyć jakość życia oraz utrudniać komfort funkcjonowania na co dzień. Poza kosmetykami, specjalistycznymi lekami, efektywnym rozwiązaniem może być tlenoterapia. Sesje w komorze hiperbarycznej pomagają w łagodzeniu problemów skórnych takich jak np.:

Ta prosta i bezpieczna forma kuracji wykorzystuje tlen w stężeniu bliskim 100%, który podawany jest w warunkach podwyższonego ciśnienia. Przenika on do wszystkich tkanek – transportuje go krew, osocze oraz płyn mózgowo-rdzeniowy. W ten sposób odżywia m.in. skórę, a dotlenione, lepiej odżywione komórki sprawniej funkcjonują. Dodatkowo organizm zyskuje zdolność do redukcji szkodliwych produktów przemiany materii.

Umów się na indywidualne zabiegi na problemy skórne!

Nasz gabinet w Mielcu mieści się w dobrej lokalizacji i na parterze. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnych godzin terapii mającej na celu łagodzenie tego rodzaju dolegliwości. Warto spróbować w ten sposób rozwiązać problemy skórne!