Terapia tlenowa anti-age, oferowana przez nasz salon w Mielcu, pomaga zredukować oznaki starzenia poprzez poprawienie elastyczności włókien kolagenowych, tym samym likwidując zmarszczki i zapobiegając ich powstawaniu.

​Anti-aging w komorze hiperbarycznej

Seans w komorze hiperbarycznej wykazuje korzystne działanie na skórę. Zabiegi anti-aging przyśpieszają produkcję komórek macierzystych, wytwarzanie kolagenu, elastyny, ale także usuwanie toksyn z organizmu. Metoda polega na przebywaniu w przestrzeni o podwyższonym ciśnieniu, zawierającej skoncentrowany tlen. Zabieg sprawi, że twarz osoby, która się na niego zdecyduje opuszczą oznaki zmęczenia, a cera stanie się gładka i jędrna. Nasze usługi wpływają także korzystnie na regeneracyjne właściwości tkanek, zmniejszając szansę na powstawanie kolejnych zmian skórnych.

Zabiegi anti-age w Mielcu

Zapraszamy do salonu w Mielcu i skorzystania z naszych usług. Metoda jest całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna, a godziny ustalamy indywidualnie. Regularne wizyty pomagają na długo zachować młody wygląd i powstrzymać przedwczesne procesy starzenia. Umówcie się na wizytę przez telefon, mailowo, za pomocą formularza, lub odwiedźcie nas osobiście – gabinet znajduje się na parterze, wejście prosto z ulicy.